Ankieta dla Seniorów

Rada Seniorów Miasta i Gminy Serock opracowała ankietę dla seniorów, której celem jest rozeznanie potrzeb osób starszych z terenu gminy Serock.

Ankieta zawiera pytania dotyczące sytuacji bytowej seniorów, ich potrzeb w zakresie opieki zdrowotnej, sposobu spędzania wolnego czasu oraz postulatów i oczekiwań seniorów w tym zakresie. Ankieta jest anonimowa i jest dostępna w Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku przy ul. Pułtuskiej 35, w Klubie Aktywności Społecznej przy ul. Kościuszki 8 a oraz można ją pobrać TUTAJ

W dystrybucję ankiet w środowiskach wiejskich zostaną również włączone Rady Sołeckie. 

Dyżurujący członkowie Rady Seniorów wyjaśnią wszystkie wątpliwości i pomogą Państwu w wypełnieniu ankiety podczas dyżuru w każdą środę w godz. 12-14 w Klubie Aktywności Społecznej.

Zachęcamy do wypełnienie tej ankiety, ponieważ zależy nam na aby ankietą objąć jak największą liczbę osób.

Wyniki ankiety pozwolą na rozeznanie potrzeb i oczekiwań seniorów co pozwoli Radzie Seniorów i władzom gminy na wypracowanie skutecznych rozwiązań, choćby niektórych problemów, z jakimi zmagają się seniorzy. 

Ankiety jako materiały diagnostyczne, zostaną wykorzystane przy opracowaniu „Serockiego Programu Strategicznego na rzecz osób starszych… ” – dokumentu ułatwiającego skuteczne działania na rzecz osób starszych oraz ubiegania się o środki finansowe na ten cel.