KONCERT INAUGURACYJNY obchodów 600-lecia nadania praw miejskich Serockowi

Burmistrz Miasta i Gminy zaprosił mieszkańców miasta i gminy na inauguracyjny koncert z okazji obchodów 600-lecia nadania praw miejskich Serockowi.
Koncert odbędzie się w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku dnia 29 stycznia 2017 r. (niedziela) o godz. 18.00.
Zajmowanie miejsc na Sali koncertowej od godz. 17.30, po okazaniu imiennych zaproszeń. Odbiór zarezerwowanych zaproszeń w pokoju nr 12 w Urzędzie Miasta i Gminy w Serocku.


PROGRAM

18.00 – rozpoczęcie koncertu „Rewii musicalowej” z udziałem aktorów teatrów muzycznych
Piotr Bajtlik – wokalista, aktor warszawskich scen m.in.: Teatru Polskiego, Teatru Polonia, Teatru Sabat, Teatru Buffo. Znany z seriali „M jak miłość” i „Plebania”.
Anna Sokołowska – wokalistka, aktorka. Współpracuje z warszawskim Teatrem Polonia, a obecnie jest solistką Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej w Warszawie.
Łukasz Lech – aktor i współtwórca sceny muzycznej krakowskiego Teatru Faktu. Jeden z autorów cyklu programów rozrywkowych „Ludzie Estrady”.
Mariusz Jaśko – wokalista, aktor. Współpracował m.in.: z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Teatrem Broadway w Szczecinie. Obecnie jest solistą warszawskiego Teatru Sabat.
Marta Wilk – wokalistka, aktorka, współpracowała z chorzowskim Teatrem Rozrywki. Obecnie prowadzi działalność koncertową występując z recitalami w Polsce i za granicą.
Janusz Kruciński – aktor, wokalista współpracujący m.in.: z warszawskimi Teatrami Roma i Rampa, chorzowskim Teatrem Rozrywki oraz Operą na Zamku w Szczecinie.
Tomasz Czerski – solista teatru Sabat.
Jakub Oczkowski – solista teatrów muzycznych, koncertujący w Polsce i za granicą. W Serocku zaprezentował się wspaniale podczas „Fontanny Muzyki” oraz Koncertu z okazji Święta Niepodległości.

Solistom towarzyszy krakowskie studio tańca „Styl” pod kierownictwem Iwony Florczyk.

19.00 – przerwa koktajlowa w holu głównym

19.30 – II część Koncertu