Poradnik Seniora 2023

„Poradnik Seniora” to efekt ponad rocznej pracy Rady Seniorów przy merytorycznym wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Serock i współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. w ramach zadania pt. „Serock dla Seniorów – przeciw bierności i wykluczeniu”

To zbiór najpotrzebniejszych naszym zdaniem informacji i podpowiedzi potrzebnych osobą 60+. Od września 2023 r można go bezpłatnie otrzymać w Centrum Kultury i Czytelnictwa, Bibliotece, Klubie Aktywności Społecznej oraz Ośrodku Pomocy Społecznej w Serocku. Zapraszamy do lektury. (-) Stefan Woźniak

Poradnik Seniora w wersji cyfrowej do pobrania TUTAJ

Szanowni Państwo,

z nieukrywaną radością przekazuję na Państwa ręce drugą edycję Poradnika Seniora, przygotowanego przez Serocką Radę Seniorów dla Seniorów.

Publikacja powstała z myślą o dostarczeniu Państwu praktycznych informacji i cennych wskazówek, które pozwolą sprawnie załatwiać niezbędne sprawy w różnych instytucjach i placówkach. Znajdziecie w niej także szeroki wachlarz tematów, które – mam nadzieję – zainspirują do aktywności i owocnego spędzania czasu. Wierzę, że zawarte w Poradniku materiały, okażą się pomocne i spotkają się z Państwa życzliwym przyjęciem.

Wraz z Poradnikiem, przyjmijcie proszę życzenia zdrowia oraz niewyczerpanej energii do realizacji wszelkich planów. Bądźcie świadomi siły, jaką dysponujecie i wartości, jaką stanowicie dla kolejnych pokoleń.

Artur Borkowski, Burmistrz Miasta i Gminy Serock