Wiosenna Szkoła Rad Seniorów

Wiosenna Szkoła Rad Seniorów odbyła się w w dniach 14-16 maja 2018 r. w Ośrodku Rewita Rynia w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim.

Organizatorem przedsięwzięcia była FUNDACJA ZACZYN, która nieprzerwanie wspiera już istniejące i działające  rady seniorów pomagając zdobyć coraz większą wiedzę i umiejętności w działalności na rzecz środowisk nie tylko 60+.

Bogaty program zajęć tegorocznej Szkoły Rad Seniorów sprawił, że wszyscy uczestnicy wrócili do swoich środowisk z wiedzą, która jest niezbędna do skutecznego działania rad seniorów.

To spotkanie było również niezastąpioną okazją do wymiany doświadczeń, pomysłów, a także nawiązywania nowych kontaktów, nie tylko z mazowieckimi radami ale także z wielkopolskimi radami seniorów. Wspólne spotkania są zawsze znakomitym akumulatorem dla wszystkich, którzy zdecydowali się pracować dla seniorów.

To była również wspaniała szkoła współpracy międzypokoleniowej, ponieważ Fundację Zaczyn reprezentowali wyłącznie przedstawiciele pokolenia naszych dzieci, na czele z Przemysławem Wiśniewskim, prezesem.

Dziękujemy Annie Belicy, Karolinie Kołbyk, Katarzynie Tadeusiak-Jeznach, Katarzynie Władyka, Martynie Studzińskiej, Monice Szymborskiej, dr Iwoniek Bieniek z Uniwersytetu Śląskiego za wszystko, co robią dla naszego środowiska oraz pomagającemu im Stanisławowi Paczyńskiemu, Karolowi Winiarek i Krzysztofowi Kasprzyckiemu.

Radę Seniorów z Serocka tym razem reprezentowali: Bożenna Zalewska, Maria Wal, Teresa Dąbrowska i Stefan Woźniak.
Dokumentacja fotograficzna: Maria Wal i Stefan Woźniak

Fundacja ZACZYN: Fotorelacja ze Szkoły Rad Seniorów 2018