Opłatkowe spotkanie seniorów

W dniu 16 grudnia 2016 r. w na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Serock w Ośrodku Orange Szkolenia odbyło się spotkanie wigilijne seniorów.
Spotkanie rozpoczęło się koncertem nie tylko kolęd w wykonaniu grupy wokalnej InCanto, z Centrum Kultury i Czytelnictwa . Koncert wprowadził uczestników w świąteczne nastroje, by towarzyszyły później podczas życzeń przy łamanym opłatku.
Życzenia z okazji świąt złożyli m. in. Burmistrz Sylwester Sokolnicki, Przewodniczący Rady Miejskiej Artur Borkowski a imieniu Rady Seniorów Elżbieta Dygasiewicz. [sw]
Tekst życzeń Rady Seniorów poniżej galerii.
Zdjęcia Danuta i Stefan Woźniak

Szanowni Państwo
Dziękujemy w imieniu Rady Seniorów Miasta i Gminy Serock za zorganizowanie dla nas tradycyjnego już spotkania wigilijnego.
Zaproszenie nas przez władze samorządowe traktujemy nie tylko jako potwierdzenie, że wywiązuje się z czuwania nad godziwymi warunkami życia serockich seniorów, ale przede wszystkim jako zobowiązanie do zajmowania się sprawami seniorów w przyszłości.
Składamy wszystkim serockim seniorom i ich rodzinom najlepsze życzenia zdrowia, pogody ducha, dostatku i radości w gronie bliskich w nadchodzących świętach, oraz wszelkiej pomyślności, sił i optymizmu w Nowym 2017 Roku.