26 FINAŁ: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Serocku i Jadwisinie

Nie może Cię tu zabraknąć – przyjdź i zagraj z nami
dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

14.01.2018 r. Sztaby WOŚP  w  Jadwisinie i Serocku

Zapraszamy Wszystkich Ludzi Dobrego Serca!.

JADWISIN

Jadwisin, Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 46, start godz. 13:00 do 19:00
Na scenie prawdopodobnie wystąpią muzycy Natalia Woźniak, zespoły SMS Skubianka, Violinki i inni. Odbędą się pokazy tańca i pantomimy. Pomiędzy występami artystów licytacja upominków od sponsorów i wiele, wiele innych atrakcyjnych okazji m.in.: niezwykły pokaz Baristy z Palarni kawy „Praska”, Koło Gospodyń  z Dosina zadba o podniebienia smakoszy przygotowując swoje specjały – flaczki,  pierogi, paszteciki,  chleb ze smalcem i ogórkami domowej   z spiżarni, będzie czynna kawiarenka z ciastami, goframi, kawą i herbatą przygotowaną przez rodziców  i dzieci.
Imprezę organizuje:
Szkoła Podstawowa im. J. Szaniawskiego w Jadwisinie, Sołectwo Jadwisin, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Jadwisinie.
Sztab w Jadwisinie zebrał ponad 32 629 zł i 42 Euro. Do końca stycznia prowadzi aukcję internetową na rzecz WOŚP

Zapraszamy Wszystkich Ludzi Dobrego Serca!.

SEROCK

Hala Sportowa PZSP Serock,  ul. Wolskiego 8, start godz. 13:00 do 20:00 Facebook
W tym roku również przygotowaliśmy wiele atrakcji! Tradycyjnie będzie można posłuchać i obejrzeć występy naszych lokalnych talentów i posmakować pyszności przygotowane przez lokale gastronomiczne oraz samych mieszkańców gminy Serock.
Dobra zabawa ma towarzyszyć szczytnemu celowi – zbieramy pieniądze na pomoc medyczną dla maluszków. Wspieramy wrzucając do puszek wolontariuszy lub biorąc udział w licytacjach wielu atrakcyjnych gadżetów. Licytować będziemy m.in. koszulki i gadżety 26 finału WOŚP, karnety na zajęcia sportowe i jazdę konną, voucher na sesję fotograficzną, koszulki Sokoła Serock oraz wiele innych niespodzianek.
Szczegóły będą prezentowane w najbliższym tygodniu na stronie Sztabu WOŚP Serock na Facebooku. Zapraszamy!
A na koniec dnia o godz. 19-tej, koncert półfinalistów Mam Talent – grupy BLUEBERRY HILL!Sztab w Serock zebrał 25 231,45 zł, garść Euro i około kilograma centów 🙂

„Dziękujemy, dobranoc!” – tymi słowami o północy oraz kwotą 81 423 542 zł Jurek Owsiak zakończył 26. Finał WOŚP Wolontariusze na całym świecie po raz 26. zbierali pieniądze dla Wielkiej Orkiestry. W tegorocznej edycji udział wzięło 1,7 tys. sztabów w Polsce i 80 za granicą. Suma ta jest większa o 20 mln PLN od kwoty, która podana została w tamtym roku o tym samym czasie.