zaczyn

Zaczyn i Huawei zapraszają na nowe kursy cyfrowe online

Szanowni Państwo,

Fundacja Zaczyn (www.zaczyn.org) wraz z partnerem Huawei Polska, ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w nowej serii zajęć edukacji cyfrowych realizowanych online.

Udział w zajęciach jest bezpłatny i nie wymaga żadnej rejestracji.


Już we wtorek 1 marca zapraszamy na zajęcia „Zdrowie online”, na których dowiedzą się Państwo jak obsługiwać Internetowe Konto Pacjenta, umawiać wizyty z lekarzami i wystawiać im oceny w portalu ZnanyLekarz.pl, ściągać na telefon i użytkować aplikacje wspomagające ruch, rehabilitację czy zdrową dietę.

W środę 2 marca zapraszamy na zajęcia „Podróże małe i duże” poświęcone rezerwacji przejazdów i noclegów w kraju i zagranicą.

W czwartek 3 marca zapraszamy na zajęcia poświęcone obsłudze kont elektronicznych i dokonywaniu płatności online, m. in. za pomocą kart płatniczych.

Natomiast w kolejnym tygodniu zapraszamy na kolejne zajęcia poświęcone: Zakupom w internecie (jak kupować i sprzedawać za pomoca takich serwisów jak Allegro, olx, AliExpress czy Vinted); robieniu dobrych zdjęć smartfonem (oraz ich obróbce, katalogowaniu, udostępniani na Facebooku czy Instagramie), załatwianiu spraw urzędowych przez internet (e-puap, profil zaufany, formularze do komunikacji z urzędami).

W zajęciach może wziąć każda osoba 50+, która wejdzie na nasz profil Facebook.com/TelewizjaPokolenia w dniu i w godzinach odbywania się zajęć.

Zajęcia prowadzi nieoceniony Łukasz Szczepańczyk.

W jaki sposób można wziąć udział w zajęciach?

Wystarczy wejść na Facebook na profil TelewizjaPokolenia w godzinach odbywania się zajęć tj. w kolejne wtorki, środy, czwartki od 16.00 do 18.00

Facebook.com/TelewizjaPokolenia